Жахливий злочин стався 10 вересня у місті Шаргород Жмеринського району. Вранці перехожий виявив на вулиці тіла двох неповнолітніх із ножовими пораненнями. Загиблими виявилися учні 10 та 11 класу місцевої школи.
Як повідомляють у поліції Вінницької області, під час розшукових заходів оперативники встановили та затримали чоловіка, якого підозрюють у скоєнні подвійного вбивства. За попередньою інформацією, діти йшли до школи, коли нападник раптово підбіг і завдав їм смертельних ударів ножем, після чого намагався втекти.
Зловмисника вдалося затримати, тривають слідчі дії. За фактом умисного вбивства двох осіб розпочато кримінальне провадження за ст. 115 Кримінального кодексу України.
Наразі правоохоронці встановлюють мотиви злочину. За попередніми даними, підозрюваний працював учителем фізичної культури та мав конфлікти з підлітками.

