У Вінниці лікарі обласної клінічної лікарні імені М. І. Пирогова провели унікальну операцію з видалення рецидивної пухлини товстої кишки.
Пацієнт тривалий час боровся з важким онкологічним захворюванням. Його шлях складався з 16 курсів хіміотерапії, 11 курсів таргетної терапії, перенесених нефростом, абсцесів та парапроктиту. Ускладнення були настільки серйозними, що продовження лікування здавалося неможливим.
Проте лікарі «Пироговки» ризикнули й 23 липня виконали надскладну комбіновану операцію. Хірурги видалили пухлину, частину товстої й тонкої кишки, уражені органи та відновили цілісність шлунково-кишкового тракту.
За словами медиків, результат перевершив очікування: пухлина видалена повністю (R0). Сьогодні пацієнт уже вдома, у стабільному стані та може продовжувати лікування.
«Там, де інші казали “неможливо”, ми зробили крок уперед», – наголошують у лікарні.
