24 серпня, у День Незалежності України, відбувся черговий обмін полоненими між Україною та Росією. На свободу повернулися воїни Збройних Сил, Нацгвардії, Держприкордонслужби, а також цивільні українці, які тривалий час перебували в неволі.
Серед звільнених – семеро мешканців Вінницької області. Зокрема, додому повернулися Анатолій Ткачук із Тульчинського району, Сергій Кравчук з Нападівки Гайсинського району та Володимир Кірніцький із села Довжок Ямпільської громади, який провів у полоні понад три роки.
Наймолодшому серед визволених захисників – 26 років, найстаршому – 62. Більшість бранців були в полоні ще з 2022 року.
Голова Вінницької обласної ради Вячеслав Соколовий підкреслив, що звільнення кожного українця – це результат наполегливої роботи держави, а також важливий крок на шляху до нашої Перемоги.

