У смт Десна інспектори «Муніципальної варти» викрили факт незаконного вивезення будівельних відходів. До комунального підприємства надійшло звернення від місцевих жителів, після чого на місце виїхали працівники інспекції.
Перевірка засвідчила: водій автомобіля «Renault Trafic» білого кольору самовільно вивантажив мішки зі сміттям у невстановленому місці. Порушника вдалося оперативно встановити. На вимогу інспекторів він прибрав залишені відходи.
На чоловіка склали адміністративний протокол за порушення правил благоустрою. У «Муніципальній варті» нагадують: вивозити сміття можна лише у спеціально визначені місця, а за недотримання цього правила передбачена відповідальність.
