У Вінниці 22 серпня стався конфлікт між поліцією та мешканцями Замостя — спочатку поліція затримала 25-річного чоловіка, а згодом люди перекрили рух і влаштували мітинг.
За повідомленням Focus.ua, під час нічного патрулювання водія Mercedes зупинили за порушення ПДР. При перевірці з’ясувалося, що чоловік перебуває в розшуку Вінницьким обласним територіальним центром комплектування та соціальної підтримки (з 13 квітня). Він пересів на пасажирське сидіння та намагався втекти, але його рух обмежили правоохоронці.
Зауважили, що сусіди і перехожі втрутилися та блокували машину поліції. Незабаром утворився стихійний мітинг, на якому люди скандували “Ганьба! ” і вимагали звільнення затриманого. Після цього поліція відпустила чоловіка.
У Вінницькому ТЦК і СП запевнили, що жодних мобілізаційних чи інших заходів у цій локації вони не проводили, і закликали не поширювати маніпулятивну інформацію

