На Вінниччині порушник завдав довкіллю збитків на понад 138 тисяч гривень.
19 серпня 2025 року під час рибоохоронного рейду у селі Бондурі Гайсинського району інспектори задокументували грубе порушення природоохоронного законодавства. Чоловік здійснював вилов риби забороненими знаряддями – трьома зябровими сітками.
Правопорушник незаконно добув 85 карасів сріблястих та одного коропа загальною вагою майже 4 кг. Сума завданих збитків рибному господарству склала 138 091 грн.
На місці події було складено протокол за ч.4 ст.85 КУпАП. Для з’ясування обставин прибула слідчо-оперативна група. Незаконно виловлену рибу та заборонені знаряддя вилучено.

