У Вінниці сталося справжнє поповнення – вночі 18 серпня у Подільському зоопарку з’явилося на світ дитинча зебри. Малюк народився здоровим та активно харчується молоком матері.
Як повідомили у Вінницькій обласній раді, щаслива мама-зебра прибула до Вінниці навесні цього року з Кишинівського зоопарку. Тоді заклади здійснили обмін: Вінниця передала гімалайських ведмежат, а натомість отримала двох зебр. Як з’ясувалося, одна з них уже була вагітною.
«Пологи пройшли успішно. Самка почувається добре, вільно гуляє у вольєрі разом із дитинчам», — розповів директор Подільського зоопарку Євген Ткачик.
За словами керівництва зоопарку, це перше народження зебри у Вінниці. Працівники установи кажуть, що новонароджена швидко адаптувалась та перебуває під постійним наглядом ветеринарів.

