У Козятині Вінницької області гучний побутовий конфлікт завершився судовим вердиктом. Як випливає з матеріалів справи, 29 квітня у під’їзді багатоповерхівки одна мешканка міста вилила на свою сусідку відро помиїв із лайном. Причиною інциденту стали давні неприязні стосунки між жінками.
Потерпіла звернулася до суду, і Козятинський міськрайонний суд визнав хуліганку винною у вчиненні дрібного хуліганства за ст. 173 КУпАП.
З урахуванням того, що подібний інцидент трапився вперше, на жінку наклали мінімальний штраф — 51 гривню, а також зобов’язали сплатити судові витрати у сумі 605,6 грн.
У судове засідання правопорушниця не з’явилася, пояснивши, що «ніхто не має права її судити». Чи сплатить вона накладений штраф добровільно чи це зроблять примусово — наразі невідомо.
