14 серпня, з російського полону повернувся вінницький майор Військово-Морських Сил України, захисник Маріупольського гарнізону — Олексій Ігнатенко. Він провів у неволі понад три роки — 3 роки й 4 місяці.
Олексій служив у 36-й бригаді морської піхоти і брав участь в обороні Маріуполя, зокрема металургійного заводу ім. Ілліча. Востаннє він виходив на зв’язок із рідними 3 квітня 2022 року, а 13 квітня стало відомо, що він потрапив у полон. Частину часу перебував у сумнозвісному таборі в Оленівці.
Разом з майором Ігнатенком додому повернулися загалом 84 українці — як військові, так і цивільні.
«Вітаємо вдома! » — такими словами на Telegram-сторінці привітав захисника міський голова Вінниці Сергій Моргунов.
