На Вінниччині завершили досудове розслідування щодо чотирьох посадовців «Укрзалізниці», яких обвинувачують у розтраті державних коштів в особливо великих розмірах та службовому підробленні.
За даними слідства, у 2022 році директор філії, двоє його заступників та головна бухгалтерка, попри заборону додаткових виплат під час воєнного стану, організували незаконне нарахування доплат працівникам. Загальна сума таких «надбавок» перевищила 22 мільйони гривень. Частину цих коштів зловмисники повертали собі.
Під час обшуків у фігурантів вилучили бухгалтерську документацію, комп’ютерну техніку та готівку.
Дії обвинувачених кваліфікували за статтями Кримінального кодексу, які передбачають до 12 років ув’язнення з конфіскацією майна та забороною обіймати певні посади.
Оперативний супровід справи здійснювали співробітники Управління стратегічних розслідувань та СБУ у Вінницькій області, процесуальне керівництво — Вінницька окружна прокуратура. Матеріали кримінального провадження вже передані до суду.

