Державне бюро розслідувань викрило корупційну схему у Вінницькій області та повідомило про підозру двом керівникам місцевої Держпродспоживслужби — обласного та районного рівня. Посадовців звинувачують у вимаганні $12 тисяч від підлеглого за сприяння в отриманні службового житла.
За даними слідства, у квітні один із працівників звернувся до начальника обласного управління із проханням надати житло в Немирові. Керівник обговорив питання з начальником районного управління, і вони вирішили «заробити» на відомчих метрах. Половину суми — $6 тисяч — підлеглий мав віддати на початку оформлення документів, решту — після отримання житла у власність.
24 квітня правоохоронці затримали керівника Вінницького райуправління під час отримання першої частини хабаря. 8 серпня обом фігурантам повідомили про підозру в одержанні неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України).
Начальнику районного управління суд обрав запобіжний захід — домашній арешт. Обох посадовців відсторонили від виконання обов’язків.
Під час обшуків у помешканні начальника Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області Андрія Якимчука слідчі виявили та вилучили кокаїн. Чиновнику додатково повідомили про підозру у зберіганні наркотичних речовин (ч. 1 ст. 309 КК України).
Санкції статей передбачають до 10 років позбавлення волі. Наразі обов’язки начальника обласного управління виконує Ігор Івасик, а райуправління — Михайло Липкань.

