На Вінниччині патрульні зупинили 20-річного мотоцикліста, який мав ознаки наркотичного сп’яніння та, ймовірно, при собі заборонену речовину.
Інцидент стався вдень на автодорозі М-30. Мотоцикл Viper 150 зупинили за порушення ПДР. Під час спілкування водій помітно нервував, а інспектори зауважили ознаки наркотичного сп’яніння. Чоловік відмовився проходити огляд у лікаря-нарколога, а також виявилося, що він позбавлений права керування.
Під час поверхневої перевірки у нього знайшли пакетик з порошкоподібною речовиною білого кольору, ймовірно наркотичною. Для з’ясування обставин викликали слідчо-оперативну групу.
На порушника склали кілька адмінматеріалів: за керування у стані сп’яніння повторно протягом року, за відсутність права керування та за використання номерного знака, що не належить транспортному засобу.

