На Вінниччині правоохоронці повідомили про підозру колишньому керівнику одного з комунальних підприємств, який, зловживаючи службовим становищем, організував корупційну схему із закупівлі спецтехніки.
Як повідомляє поліція Вінницької області, 43-річний житель Тульчинського району, обіймаючи керівну посаду, ініціював виділення коштів з місцевого бюджету на придбання техніки. Тендерні умови були прописані так, щоб перемогу отримала заздалегідь визначена компанія.
У результаті підприємство придбало спецтехніку за значно завищеною вартістю. Згідно з висновками експертів, громада втратила понад 650 тисяч гривень.
Слідчі відділення поліції №1 Тульчинського райвідділу поліції вже повідомили чоловіку про підозру за ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України — зловживання владою або службовим становищем.
Наразі триває слідство. За такий злочин передбачено до 6 років позбавлення волі, а також заборону обіймати керівні посади чи займатися відповідною діяльністю до трьох років.
Розслідування здійснюється під процесуальним керівництвом прокуратури, повідомляє відділ комунікації поліції Вінницької області.
