У Вінниці правоохоронці викрили завідувача кафедри одного з місцевих вищих навчальних закладів, який організував корупційну схему. За обіцянку “гарантованого” вступу до академії посадовець вимагав у абітурієнта 800 доларів хабаря.
За даними слідства, 55-річний викладач одержав частину коштів раніше, а 5 серпня був затриманий «на гарячому» під час отримання другої частини неправомірної вигоди. Його затримано у процесуальному порядку.
Як повідомляє Відділ комунікації поліції Вінницької області, під час обшуків у службовому кабінеті та помешканні фігуранта вилучено готівку — 1600 доларів США та 8000 гривень, мобільний телефон, банківські картки, документи та автомобіль. Усе це долучено до матеріалів справи як речові докази.
Слідчі вже повідомили чоловіку про підозру за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України — прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком до 10 років із конфіскацією майна та забороною обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
На час досудового розслідування підозрюваний утримується в ізоляторі тимчасового тримання.
Оперативні заходи проводили слідчі слідчого управління поліції Вінниччини спільно з працівниками Управління стратегічних розслідувань в області ДСР НПУ за процесуального керівництва обласної прокуратури.

