На Вінниччині прикордонники Могилів-Подільського загону зірвали спробу незаконного перетину державного кордону. Троє молодиків, віком від 22 до 29 років, намагалися втекти до Придністровського регіону Молдови.
Порушники — жителі Харківської, Київської та Кіровоградської областей — планували дістатися до кордону на автомобілі, уникаючи блокпостів, а далі — пішки перейти межу, маючи із собою лише рюкзаки. Поблизу держрубежу вони залишили авто і вирушили пішки, та натрапили на прикордонний наряд.
Помітивши військовослужбовців, чоловіки спробували втекти, однак прикордонники зупинили їх попереджувальними пострілами вгору. Після цього усіх трьох затримали.
На порушників склали адмінпротоколи за ст. 185-10 КУпАП («Злісна непокора законному розпорядженню чи вимозі військовослужбовця ДПСУ») та ст. 204-1 КУпАП («Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України»). Справи скеровано до суду.
