У Вінниці викрито спробу підкупу посадовця обласного управління ДСНС. Двоє працівників приватного підприємства запропонували 90 тисяч гривень «вдячності», щоб зберегти укладений договір попри виявлені порушення у поставці деревини.
Як встановили правоохоронці, підприємство виграло тендер на понад 3 мільйони гривень, але не дотрималося умов поставки. Аби уникнути розірвання договору, один з учасників запропонував хабара. Зловмисників — 21-річного працівника фірми та організатора схеми — затримано під час передачі частини коштів.
Обом повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 369 КК України. Їм загрожує до восьми років позбавлення волі з конфіскацією майна.

