Увечері 31 липня на вулиці Батозькій у Вінниці патрульні зупинили автомобіль ВАЗ 2106, водій якого порушив правила дорожнього руху. Під час спілкування з 23-річним чоловіком інспектори помітили ознаки алкогольного сп’яніння. Пройти огляд на «Драгері» він відмовився.
Крім того, з’ясувалось, що керманич не мав права керування, а також керував авто з несправними світловими приладами. Порушення виявилось повторним протягом року.
На водія складено протоколи за трьома статтями КУпАП, зокрема за ст.130 — за кермування у стані сп’яніння.

