37-річна держреєстраторка однієї з сільських рад Мурованокуриловецької громади незаконно внесла до Державного реєстру відомості про реєстрацію права власності на об’єкт незавершеного будівництва у Вінниці загальною площею 687,8 кв.м.
Як встановили слідчі, жінка діяла в інтересах третьої особи та, використовуючи службові повноваження, спричинила вибуття приміщення з комунальної власності Вінницької міської ради. Через її дії співвласники житлово-будівельного кооперативу зазнали збитків на понад 3,3 мільйона гривень.
Фігурантці повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 365-2 Кримінального кодексу України. Їй загрожує до 8 років ув’язнення з позбавленням права обіймати посади та можливим конфіскацією майна.
