Двоє жителів Вінниччини організували незаконну схему переправлення чоловіків призовного віку за кордон. Один — 30-річний, інший — 52-річний — діяли як «логісти»: координували клієнтів, інструктували їх і особисто доставляли до держрубежу.
Як повідомляє Могилів-Подільський прикордонний загін, троє “клієнтів” із Вінницької та Київської областей уже готувались перетнути кордон, коли прикордонники з Могилів-Подільського загону затримали всіх учасників просто під час висадки біля лінії розмежування.
Під час обшуків вилучено авто, телефони та інші докази. Послуги “доставки” коштували понад 20 тисяч доларів.
Фігурантам оголошено підозру за ч. 3 ст. 332 ККУ. Суд обрав запобіжний захід — тримання під вартою. Операцію проведено у взаємодії з поліцією та прокуратурою.
