У пункті пропуску «Могилів-Подільський» прикордонники викрили чергову спробу незаконного виїзду за межі України. Цього разу – за участі подружжя.
51-річний чоловік намагався покинути країну у супроводі своєї 50-річної дружини з інвалідністю. Та під час перевірки з’ясувалося: жінка вже раніше виїжджала з України, супроводжуючи свого сина. Той досі за кордоном. Наразі ж вона спробувала вдруге скористатися статусом особи з інвалідністю — вже для чоловіка.
Подружжю відмовили у перетині кордону, їх передано поліції. У діях жінки вбачають ознаки злочину, передбаченого ст. 332 ККУ — незаконне переправлення осіб через державний кордон України.
