У рамках дев’ятого етапу обміну полоненими додому повернулися українські захисники — серед них важкопоранені та важкохворі. Як повідомив міський голова Вінниці Сергій Моргунов, серед звільнених є й військові з Вінниччини: Андрій, Віктор, два Олександри, Михайло, Ігор, Артур, Артем та Антон.
«Втомлені, змучені, але — живі й щасливі. Вітаємо на рідній землі! », — написав очільник міста.

