22 липня у селищі Погребище Перше поліцейські зупинили мопедиста на незареєстрованому транспортному засобі.
Як повідомляє Відділ комунікації поліції Вінницької області, за попередніми даними, водій мав ознаки сп’яніння, намагався втекти та чинив опір. Під час затримання чоловіку стало зле.
Поліцейські викликали швидку та надали першу допомогу, однак 50-річний місцевий житель помер до приїзду лікарів. Попередньо встановлено — відрив тромбу.
Поліція Вінниччини призначила службове розслідування, а справу розслідує Державне бюро розслідувань. Причина смерті буде встановлена після судово-медичної експертизи.
