Увечері 17 липня в Гайсині правоохоронці затримали 37-річного місцевого жителя, який викрав автомобіль у свого знайомого та поїхав містом у стані алкогольного сп’яніння.
Як повідомляють у Відділі комунікації поліції Вінницької області, зловмисник скористався моментом, коли господар квартири пішов до магазину, знайшов ключі від авто і поїхав.
Поліція оперативно встановила місцезнаходження викраденої машини та затримала чоловіка. Його помістили до ізолятора тимчасового тримання. Наразі вирішується питання щодо повідомлення про підозру та обрання запобіжного заходу.
За фактом викрадення відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 289 ККУ. Також на затриманого складено адмінматеріали за керування автомобілем у стані сп’яніння.
