У Вінниці повідомили про підозру двом працівницям приватної компанії — 35-річній директорці та 47-річній оцінювачці, які, за даними слідства, завдали збитків міському бюджету на суму понад 1,44 млн гривень.
Як повідомили в поліції та прокуратурі Вінницької області, підозрювані змовились між собою та під час оцінки земельної ділянки комунальної власності штучно занизили її ринкову вартість. Надалі ділянка була продана за цією заниженою ціною для цілей будівництва.
Таким чином бюджет територіальної громади недоотримав понад півтора мільйона гривень. Слідство вважає, що жінки діяли з корисливих мотивів і прагнули неправомірної вигоди.
Кримінальне провадження розслідується за ч. 3 ст. 365-2 КК України (зловживання повноваженнями оцінювача з метою одержання неправомірної вигоди, вчинене за попередньою змовою). Санкція передбачає до 8 років позбавлення волі з можливістю конфіскації майна.
Прокуратура вже звернулася до суду з клопотаннями про обрання запобіжних заходів обом підозрюваним.

