У Вінниці патрульні виявили двох водіїв у стані алкогольного сп’яніння.
Як повідомляють в патрульній поліції Вінницької області, 28 червня на вулиці Синьоводській за порушення ПДР зупинили Opel Zafira. За кермом була 28-річна жінка з ознаками сп’яніння. Тест на Драгері показав 1,72 проміле — майже у 8 разів вище допустимого. На неї склали протокол за ч. 1 ст. 130 КУпАП.

Інший інцидент стався вночі 29 червня на вулиці Максима Шимка. Поліцейські зупинили мотоцикл Viper ZS200N. Водієм виявився 18-річний юнак без посвідчення водія. Рівень алкоголю в його організмі — 1,14 проміле.
На нього склали протокол за ст. 130 та винесли постанову за ч. 2 ст. 126 КУпАП.

