19 червня до України повернулися дев’ятеро військових родом з Вінницької області, які перебували в російському полоні. Більшість з них були захоплені ще у 2022 році.
Про це повідомив міський голова Вінниці Сергій Моргунов. Серед звільнених — військовослужбовці ЗСУ, Нацгвардії та ДПСУ: Ігор, Віталій, два Василі, Олександр, Сергій, Іван, Михайло та Юрій.
«Цю мить вони чекали кожної хвилини після поневолення… Тепер вони вдома — вільні від тих страшних обставин», — наголосив Моргунов.
Звільнення захисників відбулося в межах чергового обміну військовополоненими між Україною та Росією.

