У Вінниці тимчасово обмежать рух транспорту на частині вулиці Івана Бойка у зв’язку з оновленням теплової інфраструктури. Реконструкція триватиме з ранку 18 червня по 8 липня, повідомляє Вінницька міська рада.
Рух перекриють на відрізку від заїзду до прибудинкової території будинку №19 по вулиці Івана Миколайчука до заїзду до будинку №12-А по вулиці Келецькій.
Роботи проводяться у межах підготовки до нового опалювального сезону. Пішохідний рух буде організований згідно з затвердженою схемою, а КП «СМЕД ОДР» встановить відповідні дорожні знаки та засоби регулювання руху.
Міська влада просить водіїв врахувати зміну в організації руху та планувати маршрути завчасно.
