У гаражному приміщенні на Вінниччині виявили мертвим інспектора поліції Віктора Білецького. За попередньою версією, правоохоронець наклав на себе руки. Поруч виявили передсмертну записку, в якій, як повідомляють слідчі, йдеться про тиск з боку керівництва поліції.
Державне бюро розслідувань відкрило кримінальне провадження за ч. 2 ст. 120 КК України — доведення до самогубства. Від служби вже відсторонено чотирьох поліцейських, зокрема одного із заступників начальника ГУНП області.
У записці, за попередніми даними правоохоронців, Віктор Білецький вказав, що на нього чинився тиск з боку керівництва поліції області.
Після виявлення тіла Білецького чотирьох працівників поліції — зокрема, заступника начальника ГУНП у Вінницькій області та керівників місцевих підрозділів — відсторонили від службових обов’язків на час досудового розслідування.
За словами місцевого активіста Віталія Павловського, напередодні смерті Білецькому нібито погрожували звільненням або переведенням через інцидент зі змінами у адмінпротоколі.
За словами Павловського, у квітні 2025 року з особистого комп’ютера поліцейського були внесені зміни до адміністративного протоколу за статтею 130 КУпАП. У справі фігурує ще один правоохоронець, пароль якого нібито використали для цих дій. Білецькому інкримінували внесення неправдивих даних, однак він заперечував свою вину. Також активіст написав, що до службового комп’ютера мав доступ фахівець, який приїжджав налаштовувати систему документообігу.
За кілька днів до трагедії його госпіталізували з гіпертонічним кризом. У загиблого залишилися дружина та донька.
Поліція Вінниччини повідомила про повне сприяння ДБР у розслідуванні та пообіцяла надати усі необхідні матеріали для встановлення об’єктивної істини.

