Три водосховища загальною площею 848 га та орієнтовною вартістю 524 млн грн повернуто до комунальної власності Барської міської ради. Водойми роками незаконно перебували у користуванні приватного підприємства, яке не сплачувало орендну плату.
Як повідомили в обласній прокуратурі, Жмеринська окружна прокуратура домоглася виконання трьох рішень Господарського суду Вінницької області.
Компанія-орендар намагалася виправдатися правонаступництвом юридичної особи, яка ще у 1996 році отримала державні акти на постійне користування. Проте суд визнав такі аргументи безпідставними.
Наразі водосховища вже офіційно передано громаді.

