Україна проводить найбільший обмін полоненими з Росією у форматі «1000 на 1000». У перші два дні з полону звільнено 697 українців, серед яких — 33 жителі Вінниччини.
Про це повідомили міський голова Вінниці Сергій Моргунов і голова облради Вячеслав Соколовий. Звільнені воїни воювали на запорізькому, донецькому напрямках і в Маріуполі. Більшість із них перебували в полоні з 2022–2023 років.
Домовленість про масштабний обмін досягнута на зустрічі української та російської делегацій 16 травня в Туреччині. Президент Володимир Зеленський підкреслив: це наразі єдиний реальний результат переговорів у Стамбулі.

