Вінницька обласна прокуратура домоглася максимального покарання для 36-річної жительки Донеччини, яка передавала ворогу розвідувальну інформацію.
Як повідомили в Пресслужбі Вінницької обласної прокуратури, суд встановив, що восени 2023 року жінка добровільно вступила до ворожої агентурної мережі та надсилала спецслужбам рф координати українських захисників у місті Добропілля. Зібрані дані передавала через Telegram.
Зрадниця діяла ініціативно та усвідомлено, а її повідомлення ворог використав для атак по ЗСУ. Богунський райсуд Житомира засудив її до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Вину вона не визнала.

