У Вінниці на базі Подільського регіонального центру онкології почало роботу нове онкогематологічне відділення. З травня тут почали приймати пацієнтів зі злоякісними захворюваннями крові.
Як повідомляють у медичному закладі, у новому відділенні створені всі необхідні умови для сучасної діагностики та лікування таких хвороб, як лейкемія, лімфома, мієломна хвороба тощо. Команда лікарів працює за принципами доказової медицини, забезпечуючи пацієнтам якісну та безпечну допомогу.
«У центрі — пацієнт. У фокусі — довіра, доказова медицина та турбота на кожному етапі», — наголосили у центрі.
Відкриття нового підрозділу дозволяє покращити доступ до спеціалізованої медичної допомоги для мешканців Вінниччини та регіону. До цього пацієнти з онкогематологічними діагнозами часто були змушені шукати лікування в інших областях.
