Державне бюро розслідувань повідомило про підозру генеральному директору «Нижньодністровської ГЕС» та двом його підлеглим у розтраті майже 5 мільйонів гривень державних коштів.
Як повідомляють пресслужби ТУ ДБР у Хмельницькому та Вінницької обласної прокуратури, слідством було встановлено, що у 2023 році посадовці організували схему з укладання договорів із підконтрольними фірмами на проведення ремонтних робіт за завищеними цінами.
Експертиза встановила, що реальна вартість виконаних робіт була нижча майже на 4,8 млн грн. За попередніми даними, ці кошти були розподілені між учасниками оборудки.
У межах розслідування провели обшуки за місцем роботи та проживання фігурантів, вилучивши фінансову документацію та близько 25 млн грн готівкою.
Усім трьом оголошено підозру за ч. 5 ст. 191 КК України. Їм загрожує до 12 років позбавлення волі.

