6 травня під час 64-го обміну військовополоненими між Україною та Росією звільнено 205 українських захисників. Серед них — пʼятеро військових з Вінниччини: Назар Томашевський, Іван Кухар, Руслан, Павло Данилюк та Радж Янопуло.
Про це повідомив на Facebook-сторінці голова обласної ради Вячеслав Соколовий.
Також джерела Суспільного підтвердили, що додому повернувся й прикордонник Владислав Денисюк з Могилів-Подільського загону.
Захисники тривалий час вважалися зниклими безвісти. Вони воювали на передових ділянках фронту — в Донецькій, Луганській, Запорізькій та Харківській областях. Зокрема, Іван Кухар — військовий розвідник із Бару, який служив у 56-й мотопіхотній бригаді, а Павло Данилюк із Тульчинщини зник під час боїв на Куп’янському напрямку.
Про обмін повідомив президент Володимир Зеленський, подякувавши за посередництво Обʼєднаним Арабським Еміратам. За словами омбудсмена Дмитра Лубінця, багато звільнених перебували в полоні ще з початку повномасштабного вторгнення. Загалом з 2022 року вдалось повернути вже 4757 українців.
