У Вінниці на вулиці Київській патрульні зупинили вантажівку Renault Magnum за порушення правил дорожнього руху.
Як повідомили в Патрульній поліції Вінницької області, за кермом перебував 34-річний чоловік з ознаками наркотичного сп’яніння. Водій погодився на медичне обстеження, яке підтвердило наявність амфетаміну в його організмі.
Крім того, інспектори з’ясували, що чоловік не має права керування транспортним засобом. На нього склали протокол за водіння в стані сп’яніння (ст. 130 КУпАП) і винесли постанову за керування без посвідчення (ч. 2 ст. 126 КУпАП).

