З 24 по 27 квітня у вінницьких лісах відбувся чемпіонат України зі спортивної радіопеленгації, в якому змагались близько 150 учасників із 10 областей.
Збірна Вінницької області, до складу якої увійшли вихованці ДЮСШ №2, посіла третє загальнокомандне місце та здобула 24 медалі: 9 золотих, 7 срібних і 8 бронзових.
«Спортсмени щоденно тренувалися, вдосконалюючи свою фізичну форму, тактику та технічні навички. Над тренувальним процесом невтомно працював тренерський склад команди, який вміло вибудував програму підготовки, приділяючи увагу кожній дрібниці», – зазначає Сергій Зеленський, Заслужений тренер України та тренер-викладач міської спортшколи № 2.
У підсумку змагань збірна Вінницької області виборола третє загальнокомандне місце. Перше – команда м. Києва, другими були радіоспортсмени з Волині.
