Протягом трьох днів Вінниця приймала учасників Чемпіонату Державної служби України з надзвичайних ситуацій з легкої атлетики. 197 рятувальників із 24 регіональних команд змагалися за першість у різних бігових дисциплінах і естафетах.
Як повідомили на сайті ДСНС у Вінницькій області, у програмі чемпіонату були забіги на 100, 200, 1000, 3000 і 5000 метрів. Жінки змагалися на дистанціях 100 і 1000 метрів, чоловіки – на 200, 1000, 3000 і 5000 метрів. Завершальним етапом стала командна легкоатлетична естафета.
Переможці в особистих дисциплінах:
100 метрів (жінки):
1 місце — Вікторія Ратнікова (Одеська обл.)
2 місце — Софія Культенко (НУЦЗУ)
3 місце — Жанна Ярушевська (Харківська обл.)
200 метрів (чоловіки):
1 місце — Еміль Ібрагімов (Чернівецька обл.)
2 місце — Владислав Наталуха (Одеська обл.)
3 місце — Артур Шеремета (Хмельницька обл.)
1000 метрів (жінки):
1 місце — Марія Позднякова (НУЦЗУ)
2 місце — Анна Глигало (Запорізька обл.)
3 місце — Наталія Маньковська (Чернівецька обл.)
1000 метрів (чоловіки):
1 місце — Владислав Фесюк (НУЦЗУ)
2 місце — Руслан Савчук (Запорізька обл.)
3 місце — Сергій Хвиць (Волинська обл.)
3000 метрів (чоловіки):
1 місце — Роман Бондарчук (Полтавська обл.)
2 місце — Іван Павлюк (Чернівецька обл.)
3 місце — Євген Шуляк (Одеська обл.)
5000 метрів (чоловіки):
1 місце — Сергій Рибак (Одеська обл.)
2 місце — Денис Слободянюк (Вінницька обл.)
3 місце — В’ячеслав Антонюк (Чернівецька обл.)
Результати естафети:
У командній легкоатлетичній естафеті перемогу здобула команда НУЦЗУ, друге місце посіла команда Одеської області, третє — Чернівецької області.
Загальнокомандний підсумок:
Абсолютним переможцем Чемпіонату стала команда Національного університету цивільного захисту України. “Срібло” вибороли рятувальники з Чернівецької області, а “бронзу” — команда Одеської області.

