Під час перевірки процедур публічних закупівель електроенергії бюджетними установами Вінниччини, аудиторська служба виявила порушення законодавства щодо санкцій, введених проти російських громадян.
Так, низка державних і місцевих установ на Вінниччині намагалися укласти контракти з ТОВ «Енера Вінниця», кінцевим бенефіціарним власником якого є російський олігарх Костянтин Григоришин, що перебуває під санкціями РНБО.
Встановлено, що серед установ, які планували закупівлю електроенергії у підсанкційного постачальника, були:
Центр обслуговування закладів та установ Тиврівської селищної ради;
- Брацлавський спортивний ліцей;
- Крижопільський виправний центр (№113);
- Служба судової охорони у Вінницькій області;
- Козятинський міський центр соціального обслуговування;
- Вінницька обласна станція юних натуралістів;
- Яришівська сільська рада Могилів-Подільського району.
Завдяки втручанню аудитора, чотири установи вже скасували укладені контракти, а три інші наразі вживають відповідних заходів для припинення закупівлі.
