У Вінниці нетверезий чоловік провокував патрульних на бійку — отримав одразу три протоколи
Як повідомили в Патрульній поліції Вінницької області, на вулиці Олега Антонова патрульні зупинили 21-річного чоловіка, який у стані алкогольного сп’яніння чіплявся до перехожих, лаявся та намагався спровокувати правоохоронців. На неодноразові зауваження він не реагував, тож поліцейські були змушені його затримати.
На порушника склали три адмінматеріали — з: за ст. 173 (Дрібне хуліганство), за ст. 185 (Злісна непокора працівникам поліції) та за ч. 2 ст. 178 (Поява в громадському місці у п’яному вигляді повторно протягом року) КУпАП. Тепер йому доведеться відповідати за свої дії в суді.
