Вінницький жіночий клуб «Добродій-Медуніверситет-ШВСМ» став бронзовим призером чемпіонату України сезону 2024/25, здобувши свої треті медалі.
Вінницький жіночий волейбольний клуб «Добродій-Медуніверситет-ШВСМ» раніше двічі здобував срібні медалі Суперліги – у сезонах 2016/2017 років і 2022/2023 років. Наразі спортсменки стали бронзовими призерками. Це треті медалі клубу.
У фіналі за третє місце вінничанки обіграли тернопільську «Галичанку» з рахунком 3:1 та 3:0, а найкращою гравчинею стала Валерія Якушева, яка принесла команді 105 очок.
Перше місце у Суперлізі цього сезону збула чернівецька «Буковинка», другими стала «Балта» з Одещини.
