В онлайн-форматі 26-28 березня відбулася Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2025». Вінницький національний технічний університет здобув гран-прі та золоту медаль.
Про це інформують у пресслужбі університету.
ВНТУ отримав найвищу нагороду в номінації «Інноваційна та наукова діяльність», а також золоту медаль за дослідження у сфері штучного інтелекту в освіті. Відзначені почесними грамотами науковці університету, зокрема:
- кандидат технічних наук, професор Євген Паламарчук,
- кандидат технічних наук, доцент Олена Коваленко,
- доктор технічних наук, професор Олег Бісікало.
Почесними грамотами від організаторів нагороджено ректора Віктора Біліченка та проректора з наукової роботи Ірину Єпіфанову.
Відомо, що цьогоріч у виставці взяли участь 523 освітні установи з України, а також заклади з Польщі, Литви, Румунії, Угорщини та Естонії.



