Посадовця комунального підприємства у Хмільнику судитимуть за розтрату бюджетних коштів.
Як повідомляють у поліції Вінниччини, слідством було встановленно, що з серпня 2023 року по грудень 2024 року чоловік, відповідальний за збереження матеріальних цінностей, допустив розтрату паливно-мастильних матеріалів на суму 513 тисяч гривень. Ці кошти належали територіальній громаді.
Обвинувальний акт уже передано до суду. Посадовець обвинувачується за ч. 4 ст. 191 Кримінального кодексу України – розтрата шляхом зловживання службовим становищем у великих розмірах. Якщо його провину доведуть, йому загрожує до восьми років позбавлення волі.
