На Вінниччині зафіксовано два випадки незаконного вилову водних біоресурсів. 22 березня у Жмеринському районі затримано рибалку, який сіткою добув 137 карасів та 2 раки, завдавши збитків на 223 тис. грн, а інший порушник використав заборонені раколовки, впіймав 39 раків та спричинив шкоду на майже 130 тис. грн.
Як повідомили Вінницькому рибоохоронному патрулі, 22 березня на річці Думка, села Слобода Межирівська Жмеринського району Вінницької області правоохоронці затримали рибалку, який використовуючи заборонене мірне знаряддя лову – зяброву сітку здійснював наловив риби вагою в 30 кг ( 137 карасів сріблястих та 2 раки ) . Збитки нанесені рибному господарству становили 223 261 грн.
Днем раніше, 21 березня, на місцевій водоймі в селі Могилівка Вінницького району Вінницької області затримали рибалку, як вилов раків забороненими раколовками : виду «зонтик» – 5 шт, ятір-2шт, гармошка-2шт.
Загальний вилов виловив раків склав 39 шт, загальною вагою 1,2кг, чим наніс збитки рибному господарству України на суму 129948 грн.
На обох рибалок складено протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП.






