До Вінниці прибули нові мешканці Подільського зоопарку – пара зебр із Кишинівського зоопарку. Після карантину їх переселили у спеціально підготовлений відкритий вольєр.
Як повідомив директор зоопарку Євген Ткачик, тварини добре перенесли дорогу, швидко адаптувалися та досліджують нову територію. Для зебр шукають опікуна-мецената.
Як повідомляє Вінницька обласна рада, переселення стало результатом домовленостей між зоопарками: у майбутньому до Кишинева мають відправити двох гімалайських ведмедів і 30 папуг-монахів після створення для них відповідних умов.
