У Хмільнику комунальники переплатили за тротуарну плитку. Збитків завданих громаді оцінили у майже 300 тисяч гривень.
Як повідомляє пресслужба Вінницької обласної прокуратури, колишнього керівника комунального підприємства у Хмільнику судитимуть за зловживання службовим становищем. Через його дії міському бюджету завдано збитків на майже 300 тисяч гривень.
Відомо, що у березні 2023 року КП уклало договір на закупівлю тротуарної плитки. Однак у грудні того ж року директор підприємства, без відповідного звернення постачальника, самовільно підписав додаткову угоду, за якою вартість плитки значно зросла.
Справу кваліфікували за ст. 364 КК України (зловживання владою або службовим становищем). Попри те, що посадовець звільнився, відповідальності він не уникне. Якщо суд доведе його вину, йому загрожує до 3 років позбавлення волі та штраф до 17 тисяч гривень.
