Суд зобов’язав вінничанку демонтувати незаконний паркан на березі Південного Бугу. Жінка самовільно привласнила 0.37 га.
Як повідомляє пресслужба Вінницької обласної прокуратури, місцева жителька самовільно загородила частину прибережної зони комунальної власності, обмеживши доступ громадян до річки.
«Прокуратурою встановлено, що земельні ділянки відповідачки під житловою забудовою на березі Південного Бугу межують з прибережною захисною смугою, яка не може бути приватизована та доступ до якої не може бути обмеженим.
Водночас вінничанка незаконно огородила комунальну ділянку площею 0,37 га парканом, обмеживши доступ громадян до води і використовуючи її у власних цілях.
З огляду на порушення, прокуратура в судовому порядку вимагає від громадянки за власний рахунок демонтувати незаконно встановлений паркан на березі річки, звільнивши доступ до неї», – йдеться у повідомленні.
Прокуратура домоглася рішення суду про знесення огорожі.
Як тільки воно набере законної сили, відомство проконтролює виконання демонтажу.
