У Вінниці виписали трійню, яка народилася з критично низькою вагою
У Вінницькій обласній лікарні ім. Пирогова після трьох місяців інтенсивної терапії виписали трійко дівчаток, які народилися передчасно на 30-му тижні вагітності.
Найменша з них, Надійка, важила лише 750 г, її сестра Віра – 900 г, а Любов – 1150 г. Немовлята провели три місяці у перинатальному центрі, де медики створили для них спеціальні умови, щоб вони могли набрати силу.
Спершу додому поїхала Люба – у лютому, коли її вага досягла 3 кг. Згодом виписали Віру з вагою 2,5 кг, а тепер і Надійку, яка також зміцніла.
«Дівчатка почуваються добре, тепер вони вдома з рідними! » – повідомила Тетяна Наліжита, завідувачка відділення інтенсивної терапії новонароджених.
