Майже кожної доби на Вінниччині затримують водіїв на підпитку. Не виключенням стала ніч на неділю на вулиці Соборній.
Як повідомили в Патрульній поліції Вінницької області, у обласному центрі на вулиці Соборній, за порушення ПДР патрульні зупинили Opel Zafira.
Під час спілкування правоохоронці помітили у чоловіка явні ознаки сп’яніння: різкий запах алкоголю, порушення мови та координації. Водій відмовився проходити тест на Драгері.
До того ж, як з’ясувалося, він уже був позбавлений права керування за попереднє водіння у нетверезому стані.
На 20-річного водія автомобіля Opel Zafira патрульні склали 2 протоколи: за ч. 2 ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані сп’яніння, вчинене повторно протягом року) та за ч. 5 ст. 126 (За те, що вдруге протягом року сів за кермо, будучи позбавленим права керування) КУпАП.
Тепер чоловіку загрожує значний штраф та, ймовірно, ще жорсткіші санкції.

