За останній тиждень понад 100 підприємств, установ та організацій Вінниччини отримали статус критично важливих, що дає їм можливість бронювати працівників.
Про це повідомили під час онлайн-зустрічі в рамках платформи «Діалог влади та бізнесу».
«За останній тиждень понад 100 підприємств, установ та організацій отримало статус критично важливих на підставі поданих документів. Позитивним фактором є й те, що Уряд продовжив термін бронювання працівників ще на один місяць – до 31 березня. Деталі викладені в Постанові КМУ № 208 від 25.02.2025 року. Водночас обласна військова адміністрація продовжує роботу щодо опрацювання запитів на визначення критичності підприємств, які мають на це підстави відповідно до державних та обласних критеріїв». – акцентував Ігор Цехановський
Також підприємців проінформували про можливість імпорту електроенергії, що допоможе уникнути відключень та стабілізувати роботу бізнесу. Наразі 16 компаній області заявили про бажання купувати імпортовану електроенергію.
Комунікація між владою та підприємцями триватиме й надалі задля пошуку ефективних рішень для підтримки економіки регіону.
