Через високий рівень захворюваності на грип та ГРВІ серед учнів, з 14 лютого ще у двох вінницьких школах – №22 та №34 – запроваджують дистанційне навчання.
Наразі онлайн-формат навчання вже запровадили Вінницько-Хутірський ліцей, міські ліцеї №6, №7, №8, №11, №13, №15, №20, №23, №35, №27 №29 та №31.
«На жаль, кількість хворих учнів на грип та ГРВІ продовжує зростати. Кожен навчальний заклад щодня моніторить ситуацію та, щоб перервати “ланцюжок” захворюваності, приймає рішення про перехід на дистанційне навчання», – зазначила директорка департаменту освіти Оксана Яценко.
